.

Леново Андроид Леново Тб-Х606, 10.3 Фхд Ипс Допир гниди, 4GB, 128GB

Леново Андроид Леново Тб-Х606, 10.3 Фхд Ипс Допир гниди, 4GB, 128GB

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Платинесто Сивата таблета и пристаништето се мешаат со секој стил. Гледајте филмови на овој таблет од 10 инчи со Целосен HD IPS дисплеј или играјте игри со хипер-одговорна контрола на допир. Брз и моќен|Паметното Јазиче Леново има окта-јадрена процесорска моќност со фреквенција на часовникот до 2,3 GHz, давајќи му моќност и брзина за справување со вашите мултимедијални потреби.Возбудливи филмски искуства на дофат на раката|Потопете се во забава. Добијте информации од целата соба|Со Вградената Алекса, лесно е да се провери времето или сообраќајот, да се видат вестите, да се постави тајмер или да се добие одговор на горливо прашање. Или комуницирајте со оние во истата куќа—направете брза објава на Вашиот Паметен Таб преку поврзани уреди Алекса низ вашиот дом. 0 за да имате прилагодена содржина погодна за деца, вклучувајќи игри, книги, цртани филмови, песни и приказни. Само прашајте и играјте од популарните услуги за стриминг. Користете Го Детскиот режим v3. 4 GB LPDDR4 X (Лемење). Андроид 9 Пита. Уживајте во јасен и чист опкружувачки звук, оптимизиран Со dolby Atmos®. Направено за семејството|оваа таблета е безбедна и соодветна за сите во семејството. Добијте пристап до десетици илјади вештини додека Алекса управува со вашата листа на задачи.3 " FHD (1920 x 1200) IPS, TDDI, екран на допир, 330 nits. Контролирајте го вашиот паметен дом|вашиот приклучен Паметен Таб Леново Е удобен контролен центар за вашиот дом.

Карактеристики на предлогот