.

Sofia Jeansенски фармерки со високи половини од маира со високи фармерки

Sofia Jeansенски фармерки со високи половини од маира со високи фармерки

DEN 319.04

Залиха
Достапно за нарачка

Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Los Jeans Acampanados Mayra de Sofia jeans mezclan un estilo que evoca al pasado con un изгледа модерно. Зошто ќе го сакате : кул е да бидете удобни во памук со допир на стрии. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Fit : Flare Leg/Corte de Pierna Acamapanado. Пара Нуестра Комунидад де Хабла Хиспана : Лос Jeansинс Акампанадос Мејра де Софија Jeansинс Мезклан Ун Естило Que Evoca al Pasado con un изгледа модерно. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Материјал : 99% памук/1% спандекс/99% алгодон; 1% LICRA. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо.

Карактеристики на предлогот