.

Еделман Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието За 82-Целица

Еделман Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието За 82-Целица

DEN 4882.24

Залиха
Достапно за нарачка

16мм Машки Превртен Одблесок х 16мм Машки Превртени Ракети : 82-85 Тојота Целица Оригинална опрема еквивалентна и издржува внатрешни температури на маслото до 300 степени Целзиусови. Високо отпорен на нафта, топлина и озон кои предизвикуваат предвремено откажување на обичните склопови. Склоповите на цревата ќе издржат пулсирачки притисоци до 1.500 пси и пукачки притисоци до 8.900 пси. Вклучени Се Држачи за монтирање, топлински штитови и згрчена обвивка за заштита на цревото каде што е применливо. 16мм машки превртен одблесок х 16мм машки превртен одблесок.

Карактеристики на предлогот