.

Оригинална Меморија Стап Про Дуо 1gb

Оригинална Меморија Стап Про Дуо 1gb

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Msx M1 GS Memory Stick PRO duo media од Sony ви дава максимално складирање за вашиот компактен дигитален фотоапарат, пренослив аудио уред или Psp Рачен Систем за Забава. Msx M1 GS Memory Stick PRO duo media од Sony ви дава максимално складирање за вашиот компактен дигитален фотоапарат, пренослив аудио уред или Psp Рачен Систем за Забава. Со огромен вкупен капацитет за складирање од 1 гигабајт со 940 мегабајти на располагање 1 и широк опсег на работна температура од -13 Степени Ф до 185 степени Целзиусови.

Карактеристики на предлогот