.

Куоф Женски Спортски Шорцеви Летна Лабава корејска Надворешна Облека Тенок Студент Обичен Џеб Жешки Панталони

Куоф Женски Спортски Шорцеви Летна Лабава корејска Надворешна Облека Тенок Студент Обичен Џеб Жешки Панталони

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Половината : 56-76см/22,05-29,92" колк : 102см/40,16" Должина : 33см/12,99"Големина : М Половината : 60-82см/23,62-32,28" Колк : 107см/42,13" Должина : 34см/13,39"Големина : Л Половината : 64-92см/25.20-36.22" колк : 112см/44.09" Должина : 35см/13.78"големина : xl половината : 70-100см/27.56-39.37" колк : 116см/45.67" должина : 36см/14.17"5.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Сува Прилика : Секојдневна Сезона : Цела Сезона : Лежерна Дебелина : Стандард2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни што добивате : 1xwomenени shorts Fit : одговара на големината на должината : Редовна4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Gender : Women Material : Polyester1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење3.Многу кул за носење,. Женски Кратки Пнати. Обезбедуваме бесплатна услуга за враќање од 30 дена, така што не треба да се грижите за купување несоодветна облека. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-пошта. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа. Добредојдовте ВО МАНЖЕТНАТА за да изберете облека. Внимание : ве Молиме внимателно погледнете ја големината на сликата пред да нарачате. Ви предлагаме да изберете поголема големина. Нега На Облека : Рачно Миење Ладно / Без Белило / Лежење Рамно Суво. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс.

Карактеристики на предлогот