.

Тојела Спирала Обетки Шамбала Меко Човечко Тело Бело

Тојела Спирала Обетки Шамбала Меко Човечко Тело Бело

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Информации за производот : Материјал : нерѓосувачки челик : Европа И Америкастил : Процес На Унисекстретман : галванизација материјал за обложување : не инкрустирана големина : листа на 3мпакување : Обетки*1 Тојела Спирални Обетки Шамбала Меко Човечко Тело Бело.

Карактеристики на предлогот