.

Женски Летни Секојдневни Врвови Сончогледи Печатење Лабава О Врат Резервоар Без Ракави Топ Кафеава 2XL

Женски Летни Секојдневни Врвови Сончогледи Печатење Лабава О Врат Резервоар Без Ракави Топ Кафеава 2XL

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : Кафеава Големина : 2 XLNeckline : O Должина На Вратот : Без Ракави Дебелина : Thin Style : Обични Карактеристики : Сончогледи Печатење На Врвот За Жени; Женски Врвови; Спортски Градници За Женска Сезона : Пролет; Летна Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневен Пакет вклучува : 1pc Топ 95% полиестер,5% Спандекс.Лесен, Дише, Еластичен и Издржлив,Удобен за Носење. ①Карактеристики : Женски Летни Секојдневни Врвови Сончогледи Печати Лабава О Вратот Без Ракави Резервоарот Врвот.Можете да го пробате со секојдневни шорцеви и чевли, едноставни додатоци, а целокупното чувство е опуштено. `+Прилика : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно. ● Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. ①Совети : ако имате било каква потреба, ве молиме контактирајте со нас, ние сесрдно за вашата услуга.

Карактеристики на предлогот