.

Додаток 6ft HDMI 1. На Микро-HDMI 1. Машки До Машки Црн Адаптер Кабел HDMI2MHDMI6

Додаток 6ft HDMI 1. На Микро-HDMI 1. Машки До Машки Црн Адаптер Кабел HDMI2MHDMI6

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

ДОДАТОКОТ ДОДАТОЦИ HDMI На микро-HDMI кабел ви овозможува да поврзете HDMI Микро-опремен Паметен Телефон или Пренослив Уред со ВАШИОТ HDMI-способен ТЕЛЕВИЗОР или Дисплеј. HDMI2 MHDMI6 е кабел долг 6 стапки кој доаѓа со 3-годишна гаранција. Должина на кабелот : 6 стапки. Поддржан уред : Аудио/Видео Уред, Мобилен Телефон, ТВ. Тип на кабел : HDMI. Продадени како 1 Секој. Продадени како 1 Секој. Должина на кабелот : 6 стапки. Поддржан уред : Аудио/Видео Уред, Мобилен Телефон, ТВ. Тип на кабел : HDMI.

Карактеристики на предлогот