.

Автомобилски, Оклоп Сите Ултра Сјај Пена За Гуми

Автомобилски, Оклоп Сите Ултра Сјај Пена За Гуми

DEN 1663.20

Залиха
Достапно за нарачка

Со 50% повеќе засилувачи на сјај од нашата оригинална формула, Заштитникот Од Пена За Гуми Со Ултра Сјај обезбедува богат, длабок црн изглед, плус уште повеќе сјај. Можете да го видите како работи како интензивна моќ на дејство на пенење преку цврста нечистотија и нечистотија, оставајќи мазен сјај со висок сјај. Сега се спуштате на завршните работи. Исчистете ги гумите и дајте им долготраен сјај Со Оклоп Сите Производи. Нема причина гумите да изгледаат, добро, уморни. Оклоп Сите 14900 Ултра Сјај Заштита Од Пена За Гуми - 18 Мл : Го Условува, храни и зачувува длабокиот црн изглед на вашите гуми. Еден лесен чекор, само испрскајте и заминете. Заштитува од штетни елементи кои можат да предизвикаат пукање и избледување. Интензивната пена се активира при контакт што лебди нечистотија без чистење.

Карактеристики на предлогот