.

Tweety Bird Front Шофершајбната Авто Сенка, Хармоника Преклопување Авто Sunshade За АВТОМОБИЛ КАМИОН SUV-Блокови Ув Зраци Штитник За Сонце, Држи Вашето Возило Кул

Tweety Bird Front Шофершајбната Авто Сенка, Хармоника Преклопување Авто Sunshade За АВТОМОБИЛ КАМИОН SUV-Блокови Ув Зраци Штитник

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Лиценциран Од Ворнер Брос, Дизајниран од БДК лос Анџелес! Овој двослоен рефлектирачки дизајн со двоен меур е реверзибилен и може погодно да се користи од двете страни. Заштитете ја внатрешноста на вашите автомобили од штетните УВ зраци, што може да предизвика промена на бојата и влошување на бојата на вашиот автомобил. Оваа ефикасна сончева сенка може да го задржи вашиот ентериер да остане поладен со намалување на температурата од 30 на 50 степени. Поставете автоматска сенка пред шофершајбната помеѓу ретровизорот. Се преклопува со дизајн на хармоника за лесно складирање. Оваа сенка со големина е 58 х 27 инчи и е со универзална големина за да одговара на повеќето шофершајбни. Иако пишува " Ова одговара на вашето возило", можеби не е 100% точно. Ве молиме потврдете ја големината/димензиите пред купувањето. Дизајн На Хармоника За Кука За Лесно Складирање; Целосна Ув Заштита; Конструкција Со Двојни Меурчиња; Реверзибилна може да се Користи од Двете Страни.

Карактеристики на предлогот