.

Курго мансарда јакна за кучиња, реверзибилен зимски палто за кучиња, рефлексивно, абење со прицврстување, отпорна на вода, за мали средни големи миленичиња

Курго мансарда јакна за кучиња, реверзибилен зимски палто за кучиња, рефлексивно, абење со прицврстување, отпорна на вода, за

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Две јакни во едно. Целосно реверзибилната јакна за кучиња мансарда е направена со груб микротомички материјал Ripstop и спакувана со 140 GSM Polytech Fill TP обезбедува додадена топлина на јадрото на вашите кучиња. Школка отпорна на вода има отвор за патент за да можете да пристапите до прицврстување или јака на вашето куче. Атлетскиот стајлинг е совршен за кучиња што ќе трчаат, пешачат и авантуристички во незгодни временски услови. Лесната јакна за вклучување/исклучување нуди блиско прилагодено вклопување со прилагодливи затворања на кука и јамка на стомакот и има рефлексивни цевководи за да не мора да се враќате дома во минута кога станува темна. Двонасочен патент за пристап до прицврстувачи на прицврстување/јака. Конструиран со микротомски рипстоп материјал и полот на политех. Две странични точки за прилагодување со затворање на кука и јамка. Водоотпорен. Реверзибилен. Рефлексивни акценти. Атлетски пресек и стајлинг.

Карактеристики на предлогот