.

Bronze стакло мозаик од весон

Bronze стакло мозаик од весон

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Ајде да бидеме геометриски, нели? Колекцијата Весон е еволутивна нова серија за стакло форматирана со внатрешно наклон во безвременски тули и триаголни аранжмани. Составено од полиран стакло, суптилното заобиколување на Весон, природно ја отфрла светлината, додавајќи го зачудувачкиот ефект на длабочина и димензија на кој било простор. Достапно во 4 бои и 2 формати. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Бонд плочки Wesson тули бронзено стакло мозаик 5 in. X 12 in. Плочка Овој производ содржи еден мозаик лист, секој лист покрива 1,05 квадратни метри. Овој производ е одобрен за задниот дел, кујнскиот wallид, wallидот за бања и употребата на wallидот за туширање. Овој производ е одобрен само за употреба на wallид во затворен простор.

Карактеристики на предлогот