.

Марки Стејси Марки запрете 3,5 x3.5 -Венец за сите сезони, ПК 2, Стејсистампс

Марки Стејси Марки запрете 3,5 x3.5 -Венец за сите сезони, ПК 2, Стејсистампс

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Марки на Стејси запрени марки 3.5х3,5-пит за сите сезони Стејси Марки поставени марки, 3,5 "x 3,5", венец за сите сезони : длабоко гравирана црвена гума. Лесен за употреба со кој било акрилен блок (продаден одделно). Вклучува 1 печат. Големина : 6-1/2 "x 4-1/2" пакет.

Карактеристики на предлогот