.

Венеција Класик цела сезона P215 75R 100S патничка гума

Венеција Класик цела сезона P215 75R 100S патничка гума

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Venezia Classic 787 P215/75 R15 100 S соединение на шарите е оптимизирано за долго абење и зависно влечење. Слотови на рамениот канал на гумата вода далеку за да се спротивстави на хидропланирањето. Рамената се дизајнирани за одлична способност за свиоци. Достапно во широк спектар на големини за разни опции. Одличен избор за возачи на седани, удари, минивани и CUV.

Карактеристики на предлогот