.

Illил Зарин Уптаун го потресе модерните килими во областа, тиркизна сина сива боја, 4 '6' 0

Illил Зарин Уптаун го потресе модерните килими во областа, тиркизна сина сива боја, 4 '6' 0

DEN 3471.84

Залиха
Достапно за нарачка

Кога трчате со прекрасен круг на луѓе како вистинска домаќинка на Yorkујорк Алумна, illил Зарин, знаете дека ви треба дом што е погоден за импресионирање. Со чисти дизајни и модерни бои, колекцијата на Uptown на illил Зарин совршено ја доловува софистицираноста на Менхетен, така што вашиот дом може да биде подготвен за Парк Авенија. Тиркизна/4 '0 x 6' 0. 85% полипропилен и 15% полиестер. Машински изработени. Област килим. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,5 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Карактеристики на предлогот