.

Персонализирана торба со црна табла со улица сусам

Персонализирана торба со црна табла со улица сусам

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Навивачите на PBS Classic, Sesame Street, ќе бидат подготвени за авантура за игра со оваа персонализирана торба за влечење на Елмо! Симпатичниот додаток се одликува со Елмо опкружена со вртења од табла и симпатична фраза што може да се персонализира со првото првично и име на вашето дете. Оваа лесна торба ќе го направи крајниот роденденски подарок. Персонализирана сусамска улична креда од таблата со црна торба за цртање : 6,0 мл, 100 проценти памучни плочи. Затворање на јажето за цртање. Мерки 14 "W x 18" ч. Персонализирајте со име до 12 карактери.

Карактеристики на предлогот