.

Екипажот за машка перница на Wrangler работи чорапи, пакувања

Екипажот за машка перница на Wrangler работи чорапи, пакувања

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Чорапите на екипажот за машка перница на Wrangler имаат заварување на удобност, целосна перница за удобност, заедно со засилена пета и пети за долготрајна издржливост. Овие чорапи со 12 пакувања се конструирани со рециклирани памучни влакна и додадени спандекс за подобро вклопување. Достапно во бело или црно, машинско миење. Големина на чевли 6-12; Големина на чорап 10-13. Работни чорапи на екипажот за перници, 12 пакувања. Останете заварувајте за удобност и дишење. Направено со рециклирани памучни влакна. Засилена пета и пети за долготрајна издржливост. Целосно перница за удобност. Додаден спандекс за подобро вклопување. Големина на чорап 10-13; Големина на чевли 6-12. Машинско миење.

Карактеристики на предлогот