.

Ekena Millwork 12 W 41 H Средно-Америка винил, Taperormade Three Board Spaced, Board-N-Batten Sulters, W Installation Shutter-Lok's,-Бургундија црвено

Ekena Millwork 12 W 41 H Средно-Америка винил, Taperormade Three Board Spaced, Board-N-Batten Sulters, W Installation Shutter-Lok's,-Бургундија

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Облечете ги вашите прозорци со нашите винилни ролетни од табла-н-batten. Винил ролетни од средна Америка доаѓаат во различни големини за да ги задоволат вашите точни потреби. Ролетни од табла-н-Батен обезбедуваат ажурирано модерно чувство за надворешноста на вашиот дом. Нашите ролетни се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Нашите ролетни за винилни прозорци се одлични алтернативи за традиционалните дрвени ролетни. Тие се релативно лесни, лесни за одржување и без оштетување на вода, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои, и тие ви носат години на уживање. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација- Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Трајни конструкции на кополимер Карактеристики со обликувана боја. на убавина. Прифатлива цена.

Карактеристики на предлогот