.

Лиценцирани графички маички за кратки ракави на јуниори на јуниори

Лиценцирани графички маички за кратки ракави на јуниори на јуниори

DEN 302.40

Залиха
Достапно за нарачка

Дозволете му на кошулата да го каже сето тоа и да додадете малку забава на вашиот обичен изглед во овој графички мета од рани. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на вратот на екипажот М. Графички принт од предната страна. 60% рециклиран памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Карактеристики на предлогот