.

Чудо на нација со долги ракави на екипажот на вратот на вратот и фустанот, брои, пакувања

Чудо на нација со долги ракави на екипажот на вратот на вратот и фустанот, брои, пакувања

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Лесно за носење и лесен за loveубов игра фустан од Wonder Nation ја одржува симпатичната и удобна од училницата до игралиштето. Ockебовите додаваат на обичниот трема и тотална удобност. Без напор влечење на стилизирање со мека плетена измислица ги прави овие фустани да се издвои во нејзината ротација. Фустанот за игра на чудо нација е симпатичен, стилски и сигурно е хит. Два џебови за да се одржат најважните работи. 60% памук 40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Достапно со слатки детали за животни или забавни отпечатоци. Мека ткаенина. COO е Виетнам.

Карактеристики на предлогот