.

Веганорски чип ориз Тумер, 3. Оз

Веганорски чип ориз Тумер, 3. Оз

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Tumeric Chipsplant заснована = geganou не мора да биде веган за да уживате во закуски засновани на растенијата на Веган Роб! Создадени од состојки на оваа зелена земја, тие се зависни; Со вкус што е надвор од овој свет !! Медитирајте и фокусирајте се на јасен. Почувствувајте дека вашиот стрес се стопи додека ги искористувате придобивките од куркумата „Златниот зачин“, веројатно најмоќната билка на планетата во борба и потенцијално враќање на болеста! Благо ароматично со мириси од тиква и кафеав шеќер, овие чипови ќе ги тантилизираат вашите вкусови како никогаш порано. Crunch свесно и трошка вегански роб? ¢ Тумерни чипови! Вегански чип ориз Тумер, 3,5 мл (пакет од 12).

Карактеристики на предлогот