.

Про -турнеја меморијали Птици врамени уметнички дела

Про -турнеја меморијали Птици врамени уметнички дела

DEN 607.84

Залиха
Достапно за нарачка

Украсете го вашиот дом или работна површина со оваа про -турнеја меморијали, врамени печатени птици. Таа прикажува прекрасна и мирна ботаничка сцена со птици и цвеќиња што додава шармантен допир на просторот. Овој детален врамен печатење птици е зачуван под стакло и е затворен во рамка со злато. Доаѓа подготвено да се обеси. Про -турнеја меморијали Птици врамени уметнички дела : врамена wallидна уметност со ботаничка сцена. Сликата е зачувана под стакло. Го подобрува појавата на простор. Рамката има елегантна завршница со злато. Доаѓа подготвен да виси. Севкупна големина : 14,25 "x 14,25".

Карактеристики на предлогот