.

Чистач за пена од бања Клоро, чистач за белило, чистач на површини - тоскански лаванда и јасмин, секој од 2

Чистач за пена од бања Клоро, чистач за белило, чистач на површини - тоскански лаванда и јасмин, секој од 2

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Чистач за пена Clorox Scentiva Bale Combine ја доверливата моќ за чистење и дезинфекција на клорокс со волшебниот мирис на тоскански лаванда и јасмин за да го трансформирате целиот дом. Мирисите за миризба на клорокс се добро изработени, курирани, покануваат мешавини што ќе го воздигнат вашето искуство за чистење. Оваа чистачка за спреј за аеросол е без белило и моќност, иако нечистотија, грима и сапун од најразлични не-порозни површини, вклучувајќи тоалети, тушеви, кади за бања, конзерви за ѓубре, бројачи, мијалници, мијалници, уреди и многу повеќе. Безбедно за употреба на повеќето површини за бања, чистач за пена за бања Clorox Scentiva елиминира 99,9% од бактерии додека го пополнувате вашиот дом со возбудливи, долготрајни мириси. Чистач за бања : Клорокс миризбата за бања чистач за чистење и дезинфекција додека ја остава вашата бања искра чиста. Чистач за мулти-површина : Пената продира и отстранува нечистотија и варовник од сапун од површини за бања, вклучувајќи мијалници за плочки и countertops. Чистење без белило : Моќната чистачка за спреј за белило без белило обезбедува возвишена покриеност на пената во формулата без белило за чистење на нечистотија и ѓубриво од сапун од најразлични тврди не порозни површини. Зголемен мирис : Исчистете и дезинфицирајте и уживајте во привлечниот долготраен мирис на тоскански лаванда и јасмин со оваа чистач за дезинфекција на пена без белило. Спреј, плакнење, избришете : Моќите за спреј за чистење на клорокс миризба преку цврсти маснотии и ѓубриња од сапун, обезбедувајќи мулти-површинска чистачка што секое домаќинство треба да искра и да мириса сензационално.

Карактеристики на предлогот