.

Женска камчиња плажа Туника Туника

Женска камчиња плажа Туника Туника

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Смел, современ стил што ја разоткрива секоја фигура. Овој модерен врв на туника има слабеење на слабеење што ги надополнува дневните и вечерните прилики. Со драматични, два тона bellвоно ракави и деколте, облечете го ова кога ќе смета да оставите прекрасен прв впечаток. Модерно, елегантно и точно на трендот, ова е совршен начин за веднаш да се ажурира гардеробата на секоја мода. Носете го со вашиот најдобар убав накит или едноставна сребрена манжетна за максимален гламур. Бидејќи е од облека за удобност 24/7, знаете дека е исто така супер мека, свиленкаста и удобна. Машинска миење за ваша погодност, се спакува како сон за патување. Бидете убави, со 24/7. 24/7 облека за удобност. Туника на врвот. Две тони ракави на bellвонче и деколте.

Карактеристики на предлогот