.

Летна Лента Надворешен Чаршав со Патент 60х84

Летна Лента Надворешен Чаршав со Патент 60х84

DEN 239.84

Залиха
Достапно за нарачка

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Нека нашите производи станат вреден дел од вашиот живот. Мери 60х84 инчи, соодветни за маса што може да собере 6-8 луѓе. Полиестерска ткаенина, машина за перење, нежен циклус, сува сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Оставете ги вашите садови да се истакнат со нашата боја брзи чаршафи отпорни на брчки кои сигурно ќе дадат изјава. Вашата маса може да биде облечена нагоре или надолу за да создаде совршено место за поставување.

Карактеристики на предлогот