.

Фурино Лудер 3-Ниво Полица Полица Со Вратата За Складирање Кабинет, француски Даб

Фурино Лудер 3-Ниво Полица Полица Со Вратата За Складирање Кабинет, француски Даб

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Ајде да додадеме малку живост во вашиот простор со оваа чиста и модерна библиотека од серијата Фурино Лудер Со врата која е совршена за секој амбиент. Доаѓа со повеќе нивоа со простран простор за складирање, оваа библиотека нуди многу простор за вашите скапоцени колекционерски предмети, фотографии и други украсни предмети што додава допир на елеганција, но исто така обезбедува практично решение за складирање. Библиотеката е изработена од композитно дрво од ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ тестирано за издржливост и цврстина. Избришете ја со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се за цели на илустрација. Сите декор предмети не се вклучени во оваа понуда. Насловена 1-годишна гаранција против дефекти на производителот. Стилски и разноврсен дизајн лесно се вклопува со кој било друг стил на мебел. Создадете повеќе простор за складирање со тоа што ќе ја имате оваа библиотека во вашата соба. Карактеристики 2 отворени полици за прикажување и складирање. Затворен кабинет на дното за да ја држите вашата соба подалеку од нередот. Секоја полица држи до 15 килограми.

Карактеристики на предлогот