.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро металик, одговара 2017 година- Субару Импреза

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро металик, одговара 2017 година- Субару Импреза

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 x 7, 55мм, 10 Spoke, 5 Stud/Lug, шема на завртки од 100мм, сите насликани светло сребро металик. Тоа одговара на вашата 2017-2019 Субару Импреза. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро металик, одговара 2017-2019 Субару Импреза 17 x 7, 55мм офсет, 10 Spoke, 5 lug, 100 mm Bolt Model, сите насликани светло сребро металик, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики на предлогот