.

Нулум Кетрина Транзициска геометриска област килим, 4 '1 6', сива

Нулум Кетрина Транзициска геометриска област килим, 4 '1 6', сива

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Овој килим го шампиони модерното живеење преку вкусно мешање на неутрали и мазна геометрија. Appreciateе ги цениме суптилните навестувања на детали што ќе ве натераат да земете повеќе од еден поглед кон вашиот нов килим. Машина изработена од полипропилен, трајно влакно кое се спротивставува на дамки и згаснуваат. Феации : 100% полипропилен, направено во Турција, дизајнирана со еластичност против секојдневно носење и солзи, овој килим е детски и миленичиња пријателски расположени и совршени за високи сообраќајни области на вашиот дом таков Бидејќи дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците и функционалната висина на купот овозможуваат погодно поставување на влезовите, под мебелот, и нема да ја попречуваат вратата совршена мешавина од неутрални бои обезбедува овој килим да биде беспрекорно интегриран во кој било постојниот Décorwe препорачува спарување со а Nu Loom нелизгачки килим за чистење и одржување, препорачуваме редовно да се празнуваат и да ги третирате сите благи дамки со килим за чистење на тепих, нулом, кетрина, килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : 100% јута. Поставување : Само во затворен простор. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

Карактеристики на предлогот