.

Морис Костими БЦ08ГД Вонземјанин Антена

Морис Костими БЦ08ГД Вонземјанин Антена

DEN 623.84

Залиха
Достапно за нарачка

Сребрена или златна жична ламба со сјајни топчиња прикачени на пластична лента за глава. Совршен за вашиот омилен марсовец.Материјал : Пластика Високо Препорачливо. Класичен дизајн. Врвен квалитет. Бренд : Морис Костими. Злато.

Карактеристики на предлогот