.

Глобален 13365C радијатор одговара на Изберете: 2013- Нисан Сентра

Глобален 13365C радијатор одговара на Изберете: 2013- Нисан Сентра

DEN 199.04

Залиха
Достапно за нарачка

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот. Главната функција на радијаторот е да се извлече и да се распадне топлината од моторот. Радијаторите помагаат да се излади моторот за оптимални перформанси. Глобален 13365 C радијатор одговара на Изберете : 2013-2019 Nissan Sentra 4 Cyl 1,8 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики на предлогот