.

Женски Фанатици Брендирани Црвени Висконсин Јазовци Зимзелени Лого В - Вратот Маица

Женски Фанатици Брендирани Црвени Висконсин Јазовци Зимзелени Лого В - Вратот Маица

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Направете изјава секој пат кога ќе ја спортувате Оваа Фанатика Брендирана Зимзелена Маица. Задебелен висконсин јазовци логото печатени пред и центар може да се пофали вашиот тимски дух. А V-деколте нуди дополнителна жалба. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Краток ракав. В-вратот. Увезени. Бренд : Фанатици Брендирани. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Памук. Графика за печатење на екранот.

Карактеристики на предлогот